Mõmmid

Õpetajad: Helina Rooba ja Marilin Hioväin

Õpetaja abi: Heivi Õismaa

Rühma telefon:  53031356

Rühma e-post: mommi.mannimudila@gmail.com

Teeme MUUSIKAT: teisipäeviti ja neljapäeviti kell 11.50

Teeme SPORTI esmaspäeviti kell 9.30 õues ja kolmapäeviti Nõmme Huvikooli saalis

6-7 aastased

Mõmmid on isepäised ja nutikad - piiritult uudishimulikud, krutskeid ning kangust täis. Keskmise Mõmmilapse elu on kui filmistaaril, ainult vaadake ja imestage - igapäevases kavas on draama, ooper, komöödia...

Oleme üsnagi  kindlad, et siit on tulemas professionaalsed jalgpallurid, kes teeksid tuule alla isegi Ronaldole. Harjutamine teeb meistriks! Ja see käib meie elustiili juurde ning uskuge, jalkat harrastavad meie rühmas nii lapsed kui ka õpetajad.

Lisaks oleme kindlad, et meie seas leidub ka Joel Ostrati järeltulijaid, sest juba serveerime vahukommisufleed mündilehega või siis hoopis "kassikarvapallijäätist". See on fantaasiamaailma võlu, mille kaudu areneb meie loovus ja saab selgeks maailma toimimise kunst!

Võõrale silmale võivad ringi jooksmised ja ronimised näida üsna sihitud, kuid tegelikult on meil oluline missioon – tormata üheskoos lasteaia teekonna lõpetamise poole! Uskuge - meie kihk kooliks teadmisi koguda on hästi suur!

Koolitee on meid ootamas juba järgmisel sügisel!

Seetõttu ema-isa elage meile kaasa, olge toeks teadmiste ammutamisel, jagage meiega muresid ja rõõme, tehke ettepanekuid ning osalege meie üritustel!

Teated ja uudised meie tegemiste kohta on leitavad E-päevikust ELIIS!