Mõmmi

Õpetajad: Marilin Hioväin ja  Katariina Vipper

Õpetaja abi: Heivi Õismaa

Rühma telefon:  53031356

Rühma e-post: mommi.mannimudila@gmail.com

Teeme MUUSIKAT: teisipäeviti ja neljapäeviti kell 9.55

Teeme SPORTI esmaspäeviti kell 11.30 õues ja kolmapäeviti 11.30 Nõmme Huvikooli saalis

1,5-3 aastased

Seisan oma teel veel alguses, kaugustesse silmapiir mind viib!

Mõmmid alles alustavad oma seiklusterohket lasteaiateed, kuid olge mureta - meie õpetajad panevad mängu kõik oma oskused ja teadmised, et pisikestel maailmaavastajatel oleks lasteaias hea ja turvaline!

Mõmmide vahvas seltskonnas on 10 mõmmitüdrukut ja 8 mõmmipoissi. Oleme uudishimulikud, seltsivad, rõõmsameelsed ning vajadusel ka krutskeid ja kangust täis! Mõmmid armastavad muusikat kuulata ja tantsida, mängida autode ja legodega ning sirvida raamatuid. Õues ei leidu hetkegi, mil liivakastist ei kostuks laste naeru - pisikesed meisterkokad ootavad oma tähelendu! Meie pundist ei puudu ka lauljaid, ehitajaid, kettaheitjaid ega ka jalgpallureid. Teame, et paljugi on veel peidus, mistõttu ootusärevus uute avastuste ees on suur! 

Hetkel on meie suurimaks missiooniks iseseisvaks ja iseteadlikuks Mõmmiks sirgumine - käin potil, pesen käsi, söön iseseisvalt, riietan end ise! 

Ees on ootamas palju põnevat ja uut - piiritu maailma avastamine on hoo sisse saanud! Seetõttu ema-isa, elage meile kaasa, olge toeks teadmiste ammutamisel, jagage meiega muresid ja rõõme, tehke ettepanekuid ning osalege meie üritustel!

Teated ja uudised meie tegemiste kohta on leitavad E-päevikust ELIIS!