Lepatriinu

Õpetajad: Kadi Maranik ja Birgit Tomson 

Õpetaja abi: Katrin Helme

 Rühma telefon: 53330577

Rühma e-post: lepatriinu.mannimudila@gmail.com

Õppetegevused algavad kell 9:30

Loome MUUSIKAT: teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10.00

Teeme SPORTI: esmaspäeviti kell 10.10 õues ja kolmapäeviti Nõmme Huvikooli saalis

2-4 aastased

Lepatriinul täppe tosin,

igaüks neist nagu rosin.

Iga täpp on eriline –

meie lepatriinuperes!

 

Ei puudu päevast pallimäng,

kui uni peal, siis ootab säng.

Kui on tuju teeme tralli,

päeva saadab kalli-kalli!

 

Nii nagu igal lepatriinul on erinev arv täppe, on ka meie rühm omamoodi eriline. Meie lugu on alles loomisel, sest alles alustame oma lasteaiateed…

Lepatriinude pesas on kasvamas 9 lepatriinutüdrukut ja 13 lepatriinupoissi. Lepatriinude tööks on mäng! See töö on tähtis ja väga kasulik, sest nii kasvame ja õpime -  ise proovides ja uurides; ise avastades ja kogedes. Meie tähtsamad sõnad on – mis? kus? kes? Otsime ja leiame vastuseid! Lisaks joonistame, laulame, tantsime ja teeme muudki vahvat. Avastame, kuidas vahelduvad aastaajad, kuidas päev muutub ööks ja hommik õhtuks. Saame aegapidi teada, kuidas keerleb suur maailm meie ümber. Meie lepatriinul on alati väike päike südames säramas! Ka siis, kui ta ise parasjagu taevas paista ei jõua. Küll te varsti näete, kuidas väikesed lepatriinud iga päevaga järjest kõrgemalt lendama õpivad!

Ema-isa elage meile kaasa, jagage meiega eduelamusi, tundke rõõmu meie pisikestest saavutuste üle. Oodatud on teie ettepanekud ning kaasalöömine! Kõik teated ja uudised leiate E-päevikust ELIIS!