Lepatriinu

Rühm asub lasteaia rekonstrueerimise perioodil Tallinna Pääsküla Koolis (1. korrusel)

Õpetajad: Liina Klamp ja Aliis Aben

Õpetaja abi: Katrin Helme

 Rühma telefon: 53330577

Rühma e-post: lepatriinu.mannimudila@gmail.com

Õppetegevused algavad kell 9:30

2-5 aastased

Lepatriinul täppe tosin,

igaüks neist nagu rosin.

Iga täpp on eriline –

meie lepatriinuperes!

 

Ei puudu päevast pallimäng,

kui uni peal, siis ootab säng.

Kui on tuju teeme tralli,

päeva saadab kalli-kalli!

 

Üks õppeaasta on nüüdseks juba seljataga ning uuel õppeaastal alustavad Lepatriinu rühmas 24 last, mõned neist täitsa uued meie Lepatriinu peres. Meie pesas on kasvamas 11 lepatriinupoissi ja 13 lepatriinutüdrukut.

 Lepatriinu tööks on mäng! See on meie kõige tähtsam töö. Mängides avastame, kogeme, uurime ja puurime, kuidas see maailm meie ümber tiirleb ja pöörleb. Keskkonda ja ümbritsevat on ikka kõige parem avastada ise vaadeldes ja tunnetades- seega veedame suurema osa ajast õues.

Meie tähtsamad sõnad on – mis? kus? kes? miks? Otsime ja leiame vastuseid! Lisaks joonistame, laulame, tantsime ja teeme muudki vahvat. Avastame, kuidas vahelduvad aastaajad, kuidas päev muutub ööks ja hommik õhtuks.

Meie lepatriinul on alati väike päike südames säramas! Iga päevaga õpivad lepatriinud aina kõrgemalt lendama ja tiibu sirutama!

Ema-isa elage meile kaasa, jagage meiega eduelamusi, tundke rõõmu meie pisikeste saavutuste üle. Oodatud on teie ettepanekud ning kaasalöömine! Kõik teated ja uudised leiate E-päevikust ELIIS!