Sipsik

Õpetajad: Keisi Rohtmets ja Merle Sarapuu

Õpetaja abi: Luule Hammerberg

Rühma telefon:  57877403

Rühma e-post: sipsik.mannimudila@gmail.com

Teeme MUUSIKAT: 

teisipäeviti ja neljapäeviti  kell 9.20

Teeme SPORTI:

esmaspäeviti kell 9.30 õues  ja kolmapäeviti kell 10.45 Nõmme Huvikooli saalis

 

3-5 aastased

Me teame, mis on hellus, mis on hool,
meid saatnud armastus on igal pool.
On aastad olnud õnneläikesed,
kuid meie – me pole enam väikesed!” /H. Karmo/

Üks õppeaasta on meil juba seljataga ning uuel õppeaastal alustavad Sipsiku rühmas lasteaiateed 24 toredat last. Oleme Sipsikule omaselt täis seiklusrikast uudishimu. Meil on suur huvi mängu, teadmiste hankimise, ümbritseva elu, looduse ja ühiskonna nähtuste vastu. 

Sel aastal alustame üheskoos lastega projektõppe maailma avastamist. Sipsikute uudishimu ära kasutades, proovime rännata üheskoos uutele põnevatele radadele, kus loovusel, fantaasial ja uute teadmiste omandamisel ei ole piire. 

Sipsikute endi sõnul oleme sinised ja valged, head ronijad ning rõõmsad. Meie lemmikuks on kunstitegevus ning meile meeldib puuoksi korjata, sünnipäevasid pidada, kiikuda, autoga sõita ja memoriini mängida.

Kui lasteaiapäeval saavutab laps kasvõi ühe eduelamuse, siis on päev korda läinud. Peame oluliseks leida tasakaal loovuse, motivatsiooni ja emotsionaalse heaolu vahel. Oluline pole mitte tulemus, vaid pühendumine ja eesmärkide poole püüdlemine. 

Kõigil lastel jagub sära silmadesse ja õige natuke krutskeid põue. Lähme rõõmsameelselt vastu uutele seiklustele! 

Ema-isa elage meile kaasa, olge toeks, jagage meiega muresid ja rõõme, tehke ettepanekuid ning lööge kaasa meie tegemistes! Kõik teated ja uudised leiate E-päevikust ELIIS!