Sipsik

Õpetaja:

Keisi Rohtmets

Assistent:

Kristiina Noormann

Õpetaja abi: 

Luule Hammerberg

Rühma telefon:  58903024

Rühma e-post: sipsik.mannimudila@gmail.com

Rühm on avatud: 8:00 – 18:00

Valverühm on avatud 7:00-8:00  ja 18:00-19:00

Õppetegevused algavad kell 9:30

Muusikategevused: teisipäeviti kell 11:50 ja neljapäeviti kell 11:50.
Liikumistunnid:
esmaspäeval kell 10:45 - 11.25 ja neljapäeval kell 9:20 - 10.00.

 

Sipsikud 2019-2020õa

Sipsikute rühmas valitseb sel aastal tüdrukute ülekaal. Meie peres on lausa viisteist särasilmset plikatirtsu ning see tähendab seda, et meie kaheksal ettevõtlikul nooremehel sel aastal tantsupartneritest küll puudu ei tule!

Kevadel oleme kooliteele saatmas endi hulgast 17 poissi-tüdrukut. Teades, et viimane lasteaia aasta möödub linnulennul kasutame seda hoolega, ikka selleks, et palju üheskoos mängida ja avastada. Tasapisi tegeleme teadmiste kogumisega! Proovime iga päev oma tarkusterasid hoolikalt koguda, et need jääksid saatma meid  ka kooliteel.
Igal juhul lubame lisaks õppimisele olla aktiivsed ja spordihimulised. Olla terved ja tublid!
Meie rühma poiste lemmiktegevuseks on jalgrattasõit ja „driftimine“. Liivakastist leiate tavaliselt poiste loomingust sündinud vingeid ralliradu. Ja muidugi on meie lemmikuks jalgpall!
Tüdrukute lemmikpaigaks on õues mängumaja ja kus toimuvad asjakohased mängud pisikestele preilidele.
Lauamängud, legod,  BeeBotid ja Ozobotid on kindlasti meie lemmikuks siis, kui õues pime ja sipsikud oma tegemisega tuppa kolimas.

Meie õpitee

… kulgeb sel aastal läbi mängu. See on arusaadav keel nii väikesele kui suurele sipsikule, nii poisile kui tüdrukule.
Õpime juurde palju uusi mänge, proovime ka ise neid välja mõelda. Õpime, kuidas olla head mängujuhid -ja kaaslased?  Koos õpetajatega püüame saada selgeks nipid, mida teha selleks, et kõik klassikaaslased tahaksid KA KOOLIS koos MEIEGA mängida? Miks on mäng ja mängimise oskus nii oluline? Kuidas need oskused aitavad mind kooliteel?
Koos matkame ja kogume uusi teadmisi. Õppekäikudel uurime ja avastame! Rühmas proovime ja katsetame – ainult nii saame targaks!

Meie päeva mõte saab  alguse hommikuringist, kus arutleme ja õpime eneseväljendamise julgust ja osavust. Tunnetest rääkimine on meile veel väga raske, aga teeme iga päev selleks uusi edusamme…

Käes on viimane lasteaia aasta – ja siis ootab meid KOOLITEE!