Männimudilal on nüüd oma prints ja printsess

024Meeleolukas üritus tõi kokku lapsed, õpetajad ja lapsevanemad ning tõestas, et tegelikult on igas lapses peidus avastamist väärt talent.
Männimudila lasteaia saal täitus 16. veebruari hommikul ootust ja põnevust täis seltskonnaga. Esmakordselt lasteaia ajaloos korraldati üritust „Veebruari prints ja printsess“.

Särtsu pakkus Ott Lepland ja Karl-Erik Taukar bänd. Kaks osalejat kandsid näitlejameisterlikult ette kõigile lapsepõlvest tuttavad muinasjutud Lumivalgeke ja Punamütsike. Samuti sai kuulda vahvas esituses erinevate eesti autorite luuletusi, Juku anekdoote, laule, laste enda loominguna valminud tantsunumbreid, esimest selgeks õpitud viiulipala. Esinejad said kogeda oma rühmakaaslaste poolt elavat kaasaelamist.

062

 

097Männimudila lasteaia „Prints ja printsess“ 5-liikmelise žürii esimeheks oli palutud 2015 aasta Superstaari saates osalenud Kristjan Kannukene.
Männimudila Prints ja printsess 2017 on Kristo Vellerand (6a) ja Marta-Britta Põder (6a). Parimad luuletuste lugejad olid žürii otsusel Eliisabet Usin (4a), Margarita Baranets (4a), Villem Viitmann (5a).

Väikesed talendid saavad oma oskusi näidata nii eelseisval lasteaia juubelil ja meie riigi sünnipäevale pühendatud093 hommikulaulupeol!

February 19, 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *